Paralaksa tła

Zaczynamy od grudnia!

coraz bliżej startu
Coraz bliżej startu
8 grudnia 2017
 

Już w grudniu zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego miejsca na kulinarnej mapie Zielonej Góry.

Restauracja “Casablanca” powstała z myślą o wszystkich tych, którzy tak jak my, kochają jedzenie i uwielbiają się nim delektować w towarzystwie najbliższych. Nasza kuchnia to bogactwo smaków, unikalne połączenia składników i oryginalne podejście do sztuki gotowania.

 
W “Casablance” stawiamy na jakość przygotowywanych potraw, dlatego wszystkie dania przyrządzamy z niezwykłą starannością i uwagą.

Szerokie doświadczenie, jakim dysponujemy, jest gwarancją niebanalnych kompozycji i śmiałych pomysłów. Wierzymy, że każda pora roku niesie ze sobą kalejdoskop nowych smaków, dlatego nasze menu zmieniamy sezonowo. Od października, razem z nami, będą mogli Państwo cieszyć się obfitością smaków jesiennych warzyw i owoców.

Nasza restauracja to miejsce, w którym można się na chwilę zatrzymać, odpocząć, wypić pyszną kawę i poczuć jak w domu.

 

Oferujemy ponad 100 gatunków kaw z całego świata, dlatego mamy nadzieję zadowolić podniebienia nawet najbardziej wybrednych kawoszy.

Posiłki, które serwujemy gościom, są dopracowane w każdym calu, zawsze świeże i pyszne. Składniki pozyskujemy z ekologicznych upraw, od lokalnych dostawców - tylko wyselekcjonowane produkty najlepszej jakości spełnią nasze oczekiwania. W “Casablance” znajdą Państwo potrawy przygotowane na najwyższym, światowym poziomie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zielonogórzan na otwarcie naszej restauracji i zapoznanie się z ofertą.

2 Komentarze

  1. Monika pisze:

    Już nie mogę się doczekać <3

Dodaj komentarz